Zaznacz stronę

Centrum Rolet i Żaluzji Wrocław

Żaluzje drewniane

Zaluzje Drewniane 25 mm

Żaluzje Drewniane 50 mm

 

 

Żaluzje Drewniane 70 mm

Żaluzje drewniane oraz bambusowe spotykają się z uznaniem osób ceniących naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Lamele z kolekcji  dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej , dzięki czemu pasują do pomieszczeń w każdym stylu. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdziesz interesujące wzory oraz niebanalne odcienie, które ułożyła sama natura.

Istotnym elementem żaluzji jest drabinka. Utrzymuje lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. W wersji sznurkowej jest subtelnym, prawie niewidocznym akcentem. W formie tekstylnej taśmy stanie się wyjątkową ozdobą żaluzji i wnętrza. Dostępna w kilku szerokościach: 10, 12, 25 lub 38 mm, może być zbliżona do koloru lamel lub z nim kontrastować. Na charakter żaluzji wpływają także inne, odpowiednio dobrane elementy wykończeniowe, takie jak: pokrętło, obciążnik sznurka czy maskownica rynny górnej.

Drewniane osłony okienne występują w różnych rozmiarach lamel. Dzięki temu dopasujesz je do wielkości i rodzaju okien. Lamele 25 mm najlepiej sprawdzą się w przypadku małych przeszkleń. Wyposażone w stalowe linki prowadzące, zapewnią odpowiednie przyleganie osłony do okien uchylnych. Lamele 50 i 70 mm możesz zastosować do przesłonięcia dużych przeszklonych powierzchni, takich jak drzwi tarasowe. W ofercie dostępne są również rozwiązania do okien o nietypowych kształtach. W zależności od zastosowanego rozwiązania, żaluzje drewniane mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu.

Płynną regulację osłonami zapewnia zastosowanie mechanizmu ręcznego lub elektrycznego. Drugi typ sterowania może okazać się szczególnie pomocny, gdy:

  • żaluzje montowane są w budynku o dużej powierzchni,
  • rozmieszczenie okien uniemożliwia zastosowanie patyka, sznurka lub łańcuszka koralikowego,
  • ciężar lamel zmniejsza komfort ręcznego podnoszenia i opuszczania osłony.
Tworzone przez nas żaluzje drewniane i bambusowe wyróżnia jakość, wygląd oraz funkcjonalność. Precyzyjnie  wykonane, z uwzględnieniem wszelkich detali, zapewnią Ci bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat.

Dobrze dobrane żaluzje stanowią zarówno ochronę przed światem zewnętrznym, jak też element wystroju wnętrza. W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że dom bądź mieszkanie ma być oazą spokoju. Opuszczone żaluzje zapewniają poczucie intymności, tak potrzebne we własnych czterech ścianach. Siedzibą Centrum Rolet i Żaluzji jest Wrocław – miasto, gdzie życie toczy się w nieprawdopodobnym tempie. Mieszkańcy metropolii szczególnie doceniają walory, jakie niosą ze sobą nasze żaluzje najwyższej jakości. Skuteczna zasłona przed wzrokiem wścibskich to tylko jedna z ich wielu zalet. Niezawodne żaluzje służą także do precyzyjnego regulowania ilości naturalnego światła wpadającego do pomieszczenia. Nie ma nic gorszego niż słońce padające prosto na monitor – a nie zawsze można sobie pozwolić na ustawienie biurka równolegle do okna. W takich sytuacjach żaluzje są nieodzowne. Zapraszamy do kontaktu z Centrum Rolet i Żaluzji: przedstawimy atrakcyjny cennik wykonania i montażu osłon.

Nie wiesz, na które żaluzje się zdecydować? Poproś naszych doradców o fachową poradę!

Żaluzje kojarzą się z systemami okiennymi montowanymi wewnątrz domów i mieszkań. Tymczasem ostatnio odnotowujemy regularny wzrost popularności żaluzji fasadowych. Takie rozwiązanie charakteryzuje nowoczesne style w architekturze. Codziennie oglądamy Wrocław i widzimy, że żaluzje zewnętrzne coraz częściej pojawiają się w Waszych oknach. Oczywiście trendy dostrzegamy również w zamówieniach, kiedy przygotowujemy cennik opcji którymi Klient wyraził zainteresowanie. Rzecz jasna w asortymencie posiadamy także osłony i żaluzje w wielu innych wariantach. Centrum Rolet i Żaluzji działa ponad 30 lat, we Wrocławiu oraz pobliskich miejscowościach wypracowaliśmy sobie określoną pozycję. Otwarcie na potrzeby Klientów to podstawa, dlatego oferujemy także żaluzje drewniane, aluminiowe, plisowane, pionowe, poziome etc. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą żaluzji w salonie lub wypełnienia formularza kontaktowego. Umówimy się na pomiar, i przedstawimy cennik na żaluzje.

 

 

Zadzwoń - 501 129 799