Zaznacz stronę

Centrum Rolet i Żaluzji Wrocław

Veranda

VERANDA

Pozioma, tekstylna przesłona, przeznaczona do ochrony przeciwsłonecznej świetlików dachowych i ogrodów zimowych. Systemy te, mają zastosowanie zewnętrzne lub wewnętrzne i sterowanie wyłącznie elektryczne. Dostępna jest możliwość montażu modułowego. System ten, występuje w wersji samonośnej i pracuje pod dowolnym kątem nachylenia, przy zachowaniu poziomego położenia kasety. VERANDA posiada wbudowany system naciągu tkaniny.

TWOJA PRZESTRZEŃ POD OCHRONĄ

Świetliki dachowe, przezierne dachy czy ogrody zimowe to nie tylko efektowny zabieg architektoniczny, ale również jaśniejsze i bardziej komfortowe pomieszczenia. Przeszklone powierzchnie stanowią jednak główne miejsce przenikania promieni słonecznych. Aby wnętrza spełniały odpowiednio swoje funkcje, nie zamieniały się w sztuczne szklarnie i zapewniały komfort użytkownikom, warto już na etapie projektowania zadbać o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną.

Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie rolet tekstylnych VERANDA, które służą do zaciemniania dużych, płaskich powierzchni zarówno poziomych, jak i ukośnych. Tkaniny stosowane w tych roletach, dzięki swoim właściwościom nie dopuszczają do powstania efektu cieplarnianego wewnątrz pomieszczenia. Umożliwia to mniejsze zużycie klimatyzacji, a tym samym redukcję wydatków na energię, co znacząco wpływa na redukcję kosztów eksploatacji całego budynku.

System VERANDA wyposażony został w system naciągu tkaniny, który utrzymuje jej napięcie nawet na dużych powierzchniach. Elementy konstrukcyjne rolety (kaseta, prowadnice, belka dolna) wykonane są z ekstrudowanego aluminium i lakierowane techniką proszkową, co zabezpiecza powierzchnię przed wpływem promieniowania UV i innych czynników atmosferycznych.  Dzięki temu produkt może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. VERANDA występuje wyłącznie ze sterowaniem elektrycznym

WŁAŚCIWOŚCI :

– przeznaczone na przeszklone, poziome lub pochyłe powierzchnie dachów, ogrody zimowe

– wytrzymała konstrukcja oraz zastosowanie najwyższej klasy tkanin gwarantują trwałość rolet. Specjalny system naciągu umożliwia efektywną pracę Verandy na pochyłych i płaskich powierzchniach.

– zastosowanie systemu Veranda zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń, co w znacznym stopniu ogranicza konieczność wykorzystania urządzeń klimatyzacyjnych

– struktura stosowanych tkanin typu HIGH-T-TEX skutecznie ogranicza powstawanie kontrastów tworzących się podczas wpadania promieni słonecznych do pomieszczenia.

– stosowana automatyka pozwala zabezpieczyć system przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Zadzwoń - 501 129 799