Zaznacz stronę

Centrum Rolet i Żaluzji Wrocław

Markizy

MARKIZY

Funkcjonalne, tekstylne zadaszenia balkonów lub tarasów. Markizy, występują w wersji kasetowej lub bezkasetowej. Umożliwiają przesłonięcie znacznych powierzchni przy relatywnie  niskich kosztach. Dostępna jest możliwość zastosowania pełnej automatyki pogodowej. Z uwagi na wagę konstrukcji  konieczny jest profesjonalny montaż .

BEZPIECZNE OBCOWANIE ZE SŁOŃCEM

Zmiany klimatyczne i zmieniające się trendy architektoniczne sprawiły, że osłony te stały się popularne także w innych krajach, głównie jako zabezpieczenie witryn sklepowych czy restauracji przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ostatnie lata pokazały, że markizy coraz częściej montowane są również na balkonach i tarasach budynków mieszkalnych, poprawiając komfort wypoczynku w upalne dni, a przy okazji chroniąc przed krótkotrwałym deszczem.

W zależności od przeznaczenia, do dyspozycji inwestora jest pełna gama markiz, zarówno tarasowych jak i balkonowych. Konstrukcja produktu, wykonana jest z ekstrudowanego aluminium. Zastosowanie bardzo wytrzymałego łańcucha Flyera na przegubach ramion zapewnia trwałość i niezawodność działania markizy przez wiele lat. W niektórych modelach występuje możliwość zastosowania aluminiowego daszka, który ochrania zwiniętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd całej konstrukcji.

Markizy wyposażone są w wysokogatunkowe tkaniny akrylowe, dodatkowo zabezpieczane impregnatem na bazie Teflonu, dzięki czemu cechują się bardzo wysoką trwałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Dla podniesienia komfortu użytkowania, markizy zostały wyposażone również w możliwość sterowania elektrycznego w tym pełną automatykę pogodową.

Alternatywą do zastosowania markiz poręczowych, szczególnie na niewielkich przestrzeniach okiennych mogą być markizolety, które stanowią połączenie funkcji tradycyjnych markiz z roletą tekstylną. Zastosowanie tego typu produktu daje możliwość zacienienia pomieszczenia i tym samym obniżenia temperatury.  Z kolei, jako roleta chroni wnętrze przed nasłonecznieniem, a dzięki otwarciu części markizowej zapewnia również dobry widok na zewnątrz. Markizoleta jest systemem kasetowym i w zależności od wizji projektanta mogą być wyposażone w aluminiową kasetę o owalnym lub kwadratowym przekroju.

Markizy są rozwiązaniem nowoczesnym, bardzo uniwersalnym oraz ekonomicznym w zastosowaniu. Jest to nie tylko doskonała ochrona przeciwsłoneczna, ale również atrakcyjny i estetyczny wygląd. Ponad sto różnych kolorów i wzorów tkanin, w połączeniu z pięcioma kolorami konstrukcji aluminiowych z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli na idealne wkomponowanie markiz w otoczenie.

Markizy występują w wielu odmianach, kształtach i wariantach. Za każdym razem trzeba je precyzyjnie dopasować do warunków na budynku i w jego najbliższym otoczeniu. Dlatego w Centrum Rolet i Żaluzji zawsze wpierw proponujemy bezpłatne oszacowanie tego, ile wyniosą ceny za dane markizy wraz z montażem w określonych miejscach. W takim mieście jak Wrocław, który jest naszą siedzibą, nie ma miejsca na fuszerkę. Działamy więcej niż 30 lat, a markizy i inne osłony z firmowego salonu znalazły już grubo ponad 250 000 zadowolonych odbiorców w całej polsce Trudno o bardziej wymierny wyznacznik jakości naszych produktów i usług. Do każdego zamówienia na markizy, zasłony, rolety czy żaluzje zawsze podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Wpływ na cennik mają głównie niezbędny nakład pracy oraz wykorzystane w konkretnej markizie materiały. Zarówno tkanina, jak też komponenty stelażu i mechanizmu rozwijającego. Wrocław pokazuje nam dobitnie, iż markizy mają nader szeroki zakres zastosowań.

Dzięki markizom z Centrum Rolet i Żaluzji harmonijnie połączysz funkcjonalność z estetyką

Domowe tarasy, mieszkaniowe balkony, sklepowe witryny i wiele, wiele innych. W tak żywym mieście jak Wrocław, markizy występują niemalże na każdym kroku. Trudno się temu dziwić. Rozwijane markizy równie dobrze służą jako zadaszenie chroniące przed słońcem oraz opadami, jak i stylowa dekoracja. O funkcjach zasłony okiennej, a także eleganckiego szyldu reklamowego nad wejściem już nie wspominając. W Centrum Rolet i Żaluzji mamy szeroki asortyment produktów potrzebnych do tego, aby stworzyć markizy zgodne z Twoją wizją i wytycznymi. Dajemy Ci do wyboru mnóstwo wytrzymałych tkanin, ładnych wzorów, niezawodnych mechanizmów. Na nasze markizy (tak jak pozostałe zasłony, rolety i żaluzje) dajemy pełne 3 lata gwarancji. Wobec tego cennik oferowanych przez naszą firmę wyrobów cechuje się wyjątkowo atrakcyjnym stosunkiem ceny do zapewnianych Klientom korzyści. Zapraszamy do kontaktu w sprawie markiz, a mieszkańców Wrocławia i okolic zachęcamy do wizyty w naszym salonie sprzedaży.

W naszej ofercie  znajdziesz również markizy balkonowe i tarasowe

W Centrum Rolet i Żaluzji staramy się sumiennie spełniać wszelkie oczekiwania Klientów. Również tych, dysponujących pokaźnych rozmiarów tarasem lub balkonem. Dlatego w asortymencie mamy także funkcjonalne markizy tarasowe, stanowiące idealną alternatywę dla pełnej zabudowy tarasu. Takie ruchome zasłony zapewniają bardzo dobrą osłonę przed opadami deszczu lub ostrymi promieniami słonecznymi. Co więcej, markizy tarasowe nie ingerują mocno w konstrukcję domu. Obserwując Wrocław widzimy, że coraz popularniejszym rozwiązaniem w nowoczesnych mieszkaniach stają się markizy balkonowe. Na stosunkowo niewielkich balustradach spełniają dokładnie takie same funkcje, co duże markizy montowane nad ogrodowymi tarasami. Cennik, podobnie jak w innych przypadkach, wynika ze specyfikacji zamówienia. Cena za markizy balkonowe oraz tarasowe z Centrum Rolet i Żaluzji to wypadkowa wymiarów, zużytych materiałów i montażu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń - 501 129 799