Centrum Rolet i Żaluzji Wrocław

Markizy

Markizy występują w wielu odmianach, kształtach i wariantach. Za każdym razem trzeba je precyzyjnie dopasować do warunków na budynku i w jego najbliższym otoczeniu. Dlatego w Centrum Rolet i Żaluzji zawsze wpierw proponujemy bezpłatne oszacowanie tego, ile wyniosą ceny za dane markizy wraz z montażem w określonych miejscach. W takim mieście jak Wrocław, który jest naszą siedzibą, nie ma miejsca na fuszerkę. Działamy więcej niż 30 lat, a markizy i inne osłony z firmowego salonu znalazły już grubo ponad 250 000 zadowolonych odbiorców w całej polsce Trudno o bardziej wymierny wyznacznik jakości naszych produktów i usług. Do każdego zamówienia na markizy, zasłony, rolety czy żaluzje zawsze podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Wpływ na cennik mają głównie niezbędny nakład pracy oraz wykorzystane w konkretnej markizie materiały. Zarówno tkanina, jak też komponenty stelażu i mechanizmu rozwijającego. Wrocław pokazuje nam dobitnie, iż markizy mają nader szeroki zakres zastosowań.

Dzięki markizom z Centrum Rolet i Żaluzji harmonijnie połączysz funkcjonalność z estetyką

Domowe tarasy, mieszkaniowe balkony, sklepowe witryny i wiele, wiele innych. W tak żywym mieście jak Wrocław, markizy występują niemalże na każdym kroku. Trudno się temu dziwić. Rozwijane markizy równie dobrze służą jako zadaszenie chroniące przed słońcem oraz opadami, jak i stylowa dekoracja. O funkcjach zasłony okiennej, a także eleganckiego szyldu reklamowego nad wejściem już nie wspominając. W Centrum Rolet i Żaluzji mamy szeroki asortyment produktów potrzebnych do tego, aby stworzyć markizy zgodne z Twoją wizją i wytycznymi. Dajemy Ci do wyboru mnóstwo wytrzymałych tkanin, ładnych wzorów, niezawodnych mechanizmów. Na nasze markizy (tak jak pozostałe zasłony, rolety i żaluzje) dajemy pełne 3 lata gwarancji. Wobec tego cennik oferowanych przez naszą firmę wyrobów cechuje się wyjątkowo atrakcyjnym stosunkiem ceny do zapewnianych Klientom korzyści. Zapraszamy do kontaktu w sprawie markiz, a mieszkańców Wrocławia i okolic zachęcamy do wizyty w naszym salonie sprzedaży.

W naszym sklepie znajdziesz również markizy balkonowe i tarasowe

W Centrum Rolet i Żaluzji staramy się sumiennie spełniać wszelkie oczekiwania Klientów. Również tych, dysponujących pokaźnych rozmiarów tarasem lub balkonem. Dlatego w asortymencie mamy także funkcjonalne markizy tarasowe, stanowiące idealną alternatywę dla pełnej zabudowy tarasu. Takie ruchome zasłony zapewniają bardzo dobrą osłonę przed opadami deszczu lub ostrymi promieniami słonecznymi. Co więcej, markizy tarasowe nie ingerują mocno w konstrukcję domu. Obserwując Wrocław widzimy, że coraz popularniejszym rozwiązaniem w nowoczesnych mieszkaniach stają się markizy balkonowe. Na stosunkowo niewielkich balustradach spełniają dokładnie takie same funkcje, co duże markizy montowane nad ogrodowymi tarasami. Cennik, podobnie jak w innych przypadkach, wynika ze specyfikacji zamówienia. Cena za markizy balkonowe oraz tarasowe z Centrum Rolet i Żaluzji to wypadkowa wymiarów, zużytych materiałów i montażu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Masz pytania ?
Zadzwoń - 501 129 799